Jak rezervovat

Jak můžete rezervovat vstupenky?

Rezervaci vstupenek můžete provádět přímo prostřednictvím příslušného objednávkového formuláře daného vstupenkového systému (platí pro systémy KUPVSTUPENKU, MKSCK, KISHRONOV, BERANEK NÁCHOD, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM, COLOSSEM TICKET, TICKETMASTER apod.). Zpravidla stačí intuitivně procházet objednávkovým formulářem a vstupenky tak můžete buď

  • zarezervovat - tj. vstupenky je rezervujete, v okamžiku rezervace je neplatíte (kartou, bankovním převodem) a následně si je vyzvednete na příslušném prodejním místě (např. u nás). Někdy je nutné pro tuto variantu přepnout záložku rezervace/platba on-line. Součástí rezervace je zadání emailu (dávejte si prosím pozor na správný zápis emailu), na který vám přijde potvrzení rezervace. Pro vyzvednutí rezervace na výdejním místě (např. u nás) musíte znát správnou identifikaci rezervace (kód rezervace apod.)

  • uhradit a získat elektronickou vstupenku - zpravidla možnost platby kartou nebo on-line bankovním převodem. V tomto případě pak vstupenky přijdou k vám na zadaný email v objednávce (pozor na správné zadání emailu, aby k vám vstupenky dorazily). V emailu, který vám přijde pak najdete i postup jak vytisknout příslušnou elektronickou vstupenku, případně další návod na použití.

Vstupenky můžete samozřejmě objednat také telefonicky na našich telefonním čísle, e-mailovým dotazem či osobní návštěvou v naší klientské kanceláři (viz. Kontakty).

Rezervace vstupenek prostřednictvím našich stránek Vám umožní mít přehled o aktuálnosti volných míst a konkrétních sedadel (místenek) na příslušnou akci. Můžete si tak v pohodlí vybrat své oblíbené místo.

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce vstupenek nás kontaktujte, případně využijte naše Časté otázky a odpovědi.