O nás

Kdo vlastně jsme?

Naše společnost se zaměřuje na aktivity související s kvalitním trávením volného času a to jak v zahraničí tak i v tuzemsku. Kvalitní trávení volného času však nemusí být pouze organizované zájezdy, ale i turistika v našem regionu či návštěva kulturního zařízení a shlédnutí divadla, koncertu nebo účast na sportovním zápase. Proto je naší snahou zprostředkovat tyto možnosti pro každého z Vás.

Konkrétně při prodeji vstupenek se soustřeďujeme jako informační centrum města Červený Kostelec na prodej vstupenek na nejrůznější divadelní představení, koncerty, zábavné večery a další kulturně-společenské akce v našem regionu Červeného Kostelce a jeho blízkého okolí. Jsme prodejcem vstupenek na akce organizované Městským kulturním střediskem Červený Kostelec (www.mksck.cz) a úzce spolupracujeme i s dalšími pořadateli akcí v našem regionu. A jelikož se vždy snažíme o komplexní služby, nabízíme také v případě nabídky vstupenek k prodeji i vstupenky na další zajímavé akce po celé ČR.

Právě z tohoto důvodu se naše společnost Červenokostelecko s.r.o. zaměřuje na tyto činnosti a provozuje

  • informační centrum města Červený Kostelec (www.cervenokostelecko.cz)

    • informační centrum města poskytuje kompletní informační službu o našem okolním regionu, informace o možnostech ubytování, stravování v regionu. Samozřejmostí je poskytování informací o kulturních, sportovních a společenských akcích u nás. Poskytujeme informace o nejrůznějších výletech a tipech na trávení času v naší turisticky zajímavé oblasti nacházející se v Kladském pomezí (Královehradecký kraj, bývalý okres Náchod) na hranici s Polskem.

  • vstupenkové centrum regionu

    • nabídka vstupenek na místní kulturní a společenské akce v našem regionu, kterým je město Červený Kostelec, nacházející se v okrese Náchod (Královehradecký kraj). Samozřejmostí je také kompletní nabídka vstupenek z on-line vstupenkových portálů Ticket-Art, Ticketportal, Ticketstream, KupVstupenku a dalších. Seženete tak u nás vstupenky na divadelní představení, činohru, operu, muzikály, koncerty, zábavné show, sportovní utkání a to nejen u násv Červeném Kostelci, v Náchodě či Královehradeckém kraji, ale i v Praze či celé České republice

A jelikož nás cestování, turistika, poznávání krajin i lidí hodně baví, zajímáme se také o zájezdy a plánování dovolené, cesty k moři, cesty za poznáním, prodej letenek a podobné aktivity.Tyto aktivity realizujeme prostřednictvím naší společnosti CA SUR, s.r.o., která provozuje i samostatné stránky pro prodej zájezdů a dovolených www.123zajezdy.cz.

  • cestovní agenturu SUR (www.123zajezdy.cz) - prodej zájezdů, letenek a pobytů, vč. komplexního cestovatelského servisu

    • zastupujeme více jak 300 renomovaných a prověřených cestovních kanceláří a nejvýznamnější německé cestovní kanceláře a nabízíme kompletní nabídku pobytových zájezdů, poznávacích zájezdů, eurovíkendů, individuálních pobytu, wellness pobytů, zvýhodněných seniorských pobytu do všech významných dovolenkových destinací, jako je například Chorvatsko, Bulharsko, Španělsko, Řecko, Černá hora, Itálie, Francie, Egypt, Maroko, Tunisko, Turecko, Kypr, SAE (Emiráty), Malta, ale i nejrůznější exotické destinace jako Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, Zanzibar, Isla Margarita, Maledivy, Seychely, Mauricius, Srí Lanka a mnoho dalších. Skutečnost, že zastupujeme více CK nám umožňuje vybírat pro naše klienty vždy ty nejlukrativnější a cenově nejzajímavější nabídky zájezdů a last-minute nabídek.